I can’t kill this feeling… So it’s killing me.


Kaip man atsibodo gyventi taip, kai negali atvirai pasakyti dėl ko iš tikro tau liūdna ir viską išgyventi savyje. Dėl ko kartais norisi užsidaryti kambary ir apsikabinus pagalvę išsiverkti arba dėl ko negali sustoti šypsotis. Dėl ko kartais norisi viską mesti ir pradėti gyvenimą iš naujo, nes nuo šito, nors ir per trumpą laiką, bet pavargau. Atsibodo nuolat laukti, nuolat tikėtis, svajoti ir puoselėti kažkokias viltis, kurios net nežinai ar išsipildys. Norisi nebeslėpti jausmų, visus juo išsakyti, išrėkti. Bet negalima.
Atsibodo laukti ir skaičiuoti dienas. Atsibodo gyventi vien tik gražiais prisiminimais, besipešančiais su realybe ir jos neužmirštančiais, skaudinančiais… Gal ir gerai, kad realybė yra artima draugė, nes iš susikurto pasakų pasaulio grįžti atgal būtų dar sunkiau. Nors, kol ten gyventum, tavęs bent nekankintų širdies skausmas, abejonės ir nulatinis savęs klausinėjimas ,,Ar elgiuosi gerai?“ ir ,,Ar taip iš viso gali būti?“.

Kas iš to, jei gyvenimo įvairovė nesuteikia jokios laimės ar smagios patirties ir iš viso nepadeda pasijusti lengviau, kad taip atsitiko TAU, o ne kažkam kitam? Jei tas išskirtinumas, kad taip kaip man, nutinka ne kiekvienam, visai neguodžia? Niekada nemaniau, kad gyvenimo žaidimo taisyklės būna tokios… Tik neapsisprendžiu kokios iš tikrųjų: žiaurios ir neteisingos ar visgi suteikiančios įvairovės ir galimybių nekasdienės laimės siekiui. Laimės, kurios pradžioje atsispindi laukimo ir nežinojimo skausmas. Juk yra sakoma, kad nieko šiaip sau nepasieksi ir laimė, pas tave staiga iš niekur nieko, neateis. Reikia jos siekti.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s