Good morning, summer!


Kaip norėčiau, kada nors atsikelti nuo šilto saulės spindulėlio, ant šlapios, rasotos žolės, ankstų vasaros rytą, žinant, kad neturiu jokių planų, jokių pareigų, galiu visą laiką paskirti tik sau, savo norams. Niekur neskubėti, nepradanginti šypsenos dėl visokių pletkų ar šiaip nelaimingų žmonių, kurie būdami nelaimingi ir kitiems bando gyvenimą apkartinti. Vaikščioti jūros, ežero pakrante ir stebėti vasara, bei šiluma besidžiaugiančius žmones. Pamiršti viską, kas nereikalinga, kuo nereikėtų apkrauti savo galvos ir dėl ko nereikėtų nervintis. Galvoti tik apie teigiamus dalykus, nes vasara juk negalima liūdėti. Aišku, visada pasakyti yra paprasčiau negu padaryti, bet galų gale, viskas priklauso nuo mūsų pačių.
Reikia vadovautis vasaros diktuojamoms sąlygoms, grojančiam gyvenimo ritmui ir jeigu jau laimingam būti tau kažkas trukdo ir šiuo metu tai – neįmanoma, reikia tiesiog pamiršti sąžinę ir moralę, ir džiaugtis vasaros teikiamais malonumais, nes visą tai praleidęs, sėdint savo kambary, liūdint ar dėl to depresuojant, tiesiog iššvaistysi taip lauktą ir brangų vasaros laiką, nieko nepešęs.

Šiandien ryte vakare (ryte grįžau iš ekskursijos, o kadangi ten naktis buvo bemiegė, kas turbūt labai turėtų būti aišku, tai parėjus namo griuvau į lovą ir atsibudau tik apie puse 6 vakare), kai atsikėliau, pasijutau kažkaip panašiai. Aišku, toli gražu, neatsibudau ant rasotos, gaivios žolės (ir turbūt jau būtų buvus kitokia atsibudimo situacija, ne iš maloniosios pusės), bet pradubau nuo šilumos. Buvo keistai malonu, nes karščio nemėgstu kai miegu. Atsitraukus žaliuzes pamačiau, kad oras – pasaka, t.y. šviečia saulė, debesų mažai, šilta, ne per karštą (nors nežinau, kaip ten lauke iš tikro, nes normaliai ir nebuvau išėjus), viskas žydi, paukščiai čiulba. Nesistebėkit, aš dar vis negaliu atsidžiaugti žaliuojančia gamta. Tiesiog taip ilgai jos laukiau, o medžiai, krūmai, žolė vis nenorėjo žaliuoti. Užtai, kai pražydo, tai taip staigiai ir aš dar nespėju savo suvokimu vytis tokios greitos metų laikų kaitos, aš dar vis gyvenu pavasariu, kurio asmeniškai šiais metais neatsimenu. Juk puse teorinio pavasario buvo žiema, antroji pusė irgi neaiški – šilta, šalta, šalta, karšta… Dabar irgi buvo labai karšta (vakar kažkur 28 laipsniai), per naktį gerai išsilijo, griaudėjo, žaibavo (kad net Kaunui nuostolių daug sukėlė), tai po viso šito, pranašauja, kad vėl atvės( citata: ,,Bet labai atšalti neturėtų, taigi šalnų tikėkimės išvengsime…“ WATAFAK?! Kokių dar šalnų, jau vasara! Už ką klimatas taip su mumis elgiasi? greičiau tas globalinis atšilimas, ar atšalimas būtų, nekenčiu tokios staigios ir nenumatytos laipsnių kaitos), o nuo kitos savaitės antrosios pusės jau ale atšils, tai bus apie 25-26 laipsnius. Nu whatever, aišku sinoptikai 73%, manyčiau, kad klysta (as always, doooh!), ir orai pagaliau susinormalizuos (t.y. taps labai labai šilta, ~25 laipsniai pats tas) ir džiaugsimės vasara, šiltais jos vakarais, vaikinais, gamta, alkoholiu, atostogom, draugais, laisvu laiku, nerūpestingu gyvenimu ir vakarėliais.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s