Gyvenimo prasmė.Žmonės, kurie klausia kokia iš tikro yra gyvenimo prasmė, nepykit, bet man atrodo (truputėlį) beviltiški. Vien tas klausimas ,,kokia yra gyvenimo prasmė?“ rodo, kad žmogui gyvenime jau daugelis dalykų pasidarė neįdomu ir jis ieško kabliuko, už ko galėtų užsikabinti ir dėl ko turėtų gyventi, nes (greičiausiai) dėl savo įsitikinimų ir išsipisinėjimų, jo niekas nebedomina.

Gyvenimo prasmė? Aš irgi jos nežinau. Gal tiesiog užaugti, gauti išsimokslinimą, darbą, sutikti meilę, sukurti darnią šeimą, turėti namus, gyvūnų, vaikų, laimingai pasenti ir mirti nugyvenus ilgą ir laimingą gyvenimą, nieko nesigailint ką padarei? Skamba taip neįdomiai, bet užtat kiek potemių ir išsišakojimų galima išvesti su kiekvienu iš tų dalykų… Gal šie gyvenimo etapai ir skamba žiauriai banaliai, bet daugelis iš mūsų net nesugeba įsigilinti į gyvenimo mums suteikiamus šansus ir bijodami rizikuoti, praleidžia labai daug nuotykių ir nepamirštamų akimirkų, o vėliau skundžiasi, kad gyvenimas yra nuobodus ir vienodas, su nedraugiškais, piktais, blogo linkinčiais žmonėmis aplinkui.

Mes patys esam kalti dėl to, kokie esam ir nereikia kaltinti kitų žmonių ar gyvenamosios vietos, kai mums būna blogai, nes jeigu žmogus tikrai nori įdomaus ir prasmingo gyvenimo, jis turi stengtis jį sukurti pats. Nereikia laukti ar melstis, kad kažko, tas kuris aukštai, mums atsiųstų ar padėtų. Aš labiau tikiu likimu. Jis – žiauriai įdomus ir labiau nenuspėjamas nei Dievas.

4 thoughts on “Gyvenimo prasmė.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s