Minčių platybės.


Kartais yra tokia nesąmonė jausti kai kuriuos dalykus arba matyti, jog tau kažkas darosi, bet nežinoti kas tai… Nes jie būna visiškai nepaaiškinami ir nesuprasi iš kur atsiradę.
Kaip? Iš kur? Kodėl? Kas tai? Į nei vieną klausimą atsakyti negali. Ir net negali apibūdinsi savijautos. Pavyzdžiui paskutiniu metu labai keistai jaučiausi. Vienu metu jaučiau lyg nerimą, kažko trūkumą, ilgesnį, tuštumą, kai rimtai galiu pasakyti, kad SHIT HAPPENS. Kitu metu laimę, džiaugsmą, gerą nuotaiką. Ir čia nesusiję su visokiom, dažnai girdimom, rudens depresijom, morčiais ar panašiai. Tiesiog abejais atvejais tie jausmai būna tokie stiprūs ir taip veikia nuotaiką, kad galiu arba švytėti iš laimės, arba kiekvieną smulkmeną labai imti į širdį.
Aš jau sakiau, kad jaučiu savyje pokyčius. Bet tuo pat metu ir nežinau kokie jie. Gal iš dalies ir geri, bet žiūrint iš kurios pusės pažiūrėsi. Mane pradėjo erzint tuščios žmonių kalbos, pyktis, pavydas, mažvaikiški erzinimai, juokai ar replikos, kvailas elgesys. Galų gale man gyvenime trūksta pastovumo, pasitikėjimo ir gal ramybės. Pastovios ramybės, o ne nuolatinių minčių šuolių.
Dėl to ir nepasitikiu žmonėmis iki galo, nieko niekada nesitikiu į priekį, nes tiesiog nenoriu vėliau mėtyti susikurtų norų, vilčių ar nervų kaip rudeninių lapų. Nes tokie atvejai kartais būna skaudūs ir nereikalingi.
Ir kas man yra blogai, kad pas mane svajonės visiškai nesiriša su materialumais. Nes kitu atveju bent jau žinočiau ką daryti.

Reklama

3 thoughts on “Minčių platybės.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s