Who you are.Vienintelis dalykas pasaulyje, kuriuo galime pasitikėti, daugeliui žmonių turbūt yra jie patys. Kai žinai kaip jausies tam tikrose situacijose, ką darysi kažką nusprendęs ar įvykdęs ar priėmęs sprendimus. Būna atveju kai gali ir kitais pasitikėti, bet visiškas pasitikėjimas tikriausiai būna tik pačiu savimi. Turbūt jaučiu didžiulę pagarbą tokiems žmonėms, nes kuo toliau, tuo labiau suprantu, jog savęs dar pažįstu. Išlenda vis naujesnių ir įdomesnių bruožų, kurie sugeba mane netgi labai nustebinti. Prieš priimant kokį sprendimą, būna, jaučiuosi visiškai dėl to tikra, nenuginčijamai ir tvirtai, bet kartais tą sprendimą priėmus/ kažką gavus/ nusprendus, suvokiu, kad gal visgi man ne to reikėjo. Ir dėl visų tokių minčių, kaltas yra mano nepasitikėjimas savim. Baimė, kad vėliau neišsaugosiu to, ką dabar gavau, todėl nereikia prie to per daug priprasti, kad netyčia praradus nebūtų blogiau. Ir kai vyksta tokie dalykai, kaip žinoti, ko iš viso tau gyvenime reikia? Žinau kelis dalykus, dėl kurių neabejoju, jog iškeltų mane į aukštas laimės padanges visam gyvenimui, bet jų yra tik keli ir jie labai abstraktūs. Apskritai, kaip iš viso geriau yra gyventi:
a) ar nuolat prisigalvoti visokių tikslų (kad ir materialinių, kvailų, nereikšmingų) ir vos pasiekus kurį nors, tęsti ir siekti kitų vis naujų, kai džiaugsmas neseniai gautu dalyku praeina.
b) ar gyventi apibendrinus savo svajones ir norus, tuščiai nesvajojant apie nereikšmingus dalykus. Daugumos žmonių supratimu, džiaugiantis banaliais, kasdieniais dalykais?
Dabar gyvenu B variantu. Gal dėl to, jog nematau tikslo vykdyti eilines ir nereikšmingas savo ambicijas, nes iš jų vis tiek nieko vertingo neišeitų, tiesiog tai būtų eiliniai norai, kuriais daugiausiai žmonių ir gyvena. Dėl to jiems visada visko ir trūksta.

Reklama

5 thoughts on “Who you are.

  1. matai, pas mane rašymo formatas kažkaip pasidaręs HTML ir nemoku atstatyt normalaus, todėl daug visokių heroglifų man meta jei labai bandau ten kažką daryt 🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s