…for what i really need.


Būna jums toks jausmas, kai jaučiatės iš visų pusių apriboti? Suprantu, kad tai yra paaugliški norai visur bėgti, būti laisvam, nepriklausomam nuo nieko ir kai juos kažkas suvaržo ir neleidžia daryti ko nori, eiti kur nori ar su kuo nori, vidiniam pasauly gali taip viskas sugriūti, kas atrodė buvo stipru, kad vėliau jautiesi kaip po kokio cunamio, kuris nuplukdė geras mintis ir nepaliko nieko. Nebent kažką, kas neleidžia jaustis gerai ir toms mintims atsinaujinti. Ir kas blogiausia, kad kuo labiau tau yra kažkas draudžiama, tą tu vis labiau nori padaryti. Tai tampa jau principo reikalas. Nesvarbu kam; tėvams, draugams, antrai pusei, giminėm ar šiaip pažįstamiems. Aišku daugiausiai apribojimų gali uždėti tėvai, kuriems vieną kartą prisidirbęs, atrodai pats blogiausias pasaulyje, plius bendrauji su netinkamais žmonėmis. Kai kurie šių laikų dar nėra gerai išanalizavę, ypač elgesio. Ir visai nesvarbu, kad kiti elgiasi blogiau. Juk tėvai tave sugeba su kitais lyginti tik moksluose, gyvenime būna liepta nežiūrėti į kitus, o žiūrėti į save. Aš būtent gyvenime ir žiūriu į save. Dėl to gal dar ir negrįžau namo su vietoje žodžiu ,,labas“ pasakiusi ,,mama, tu būsi močiutė“.

Koks tai yra blogas jausmas. Jautiesi lyg paukštis, kuris kas dieną, per langą ir per narvelio grotas mato toli besileidžiančią saulę, ryškias, viliojančias saulėlydžio spalvas ir nori skirsti paskui, bet negali… Ir dar sunkiau yra matyti kitus paukščius skraidžiojant visur, kur tik jie nori, o pačiam sėdėti, be teisės daryti kas patinka.
Ir sunkiausia yra nepasiduoti lengvai užpuolančiam impulsyvumui, o kokiu nors būdu išlikti ramiam ir su šaltu protu, nes dažniausiai ir yra sunkiausia susivaldyti nuo atvirai reiškiamos neteisybės.

Ir blogai yra dar tas, kad kai taip jautiesi, neturi kur visa tai bent trumpam užmiršti…

Reklama

One thought on “…for what i really need.

  1. Jaunatviski norai visada dideli, o supantis pasaulis toks mazas, kad rodos vienintele iseitis- isskristi i menuli:)) Siandien labai megstu sia daina:

    Paklausyk, be proto grazi moteris dainuoja;)

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s