Baimės ir eiliniai “kažkonaujo“ norai.


Ko labiausiai bijau, tai, kad mane apims ta rudeninė (čia kaip ir nebe ruduo jau nuo rytojaus skaitosi), em… žieminė nuotaika, kuri veikiama nežmoniško šalčio bus neigiama. Ir tos visos baimės aplankė mane šiuo metu, kai sėdžiu gana storam chalate, be sustojimo šildomam kambary, bet man vis tiek šąla rankos ir vis galvoju kas bus toliau, jeigu jau dabar, pamokų gale pradedi morališkai ruoštis išėjimui į lauką, kur tavęs laukia minusinė temperatūra ir slidūs laiptai, kurie idealiai tinka atsidaužyt šikną. Apie mėlyną/ raudoną nosį net nekalbu.
Tokia nuotaika praeis atėjus rytui (greičiausiai). Galų gale nebežinau ko iš savęs tikiuosi, nes aš vėl pradėjau laukt kitos dienos ryto, nes pasibaigs ši diena ir prasidės kita, kas reikš, kad mažėja dienų skaičius iki, nors pati nežinau ko, bet vis tiek, juk turi kas nors būti, ko aš laukiu ir galiausiai sulauksiu! Tiesiog dabar noriu, kad dienos kuo greičiau pasibaigtų ir tada greičiau prasidėtų kitos, ir taip toliau, kol pagaliau nenorėsiu, kad laikas toliau eitų. Gal man taip yra dėl to, kad eilinį kartą noriu kažkokių pasikeitimų, o kita diena yra galimybė, kad pažinsi, surasi kažką naujo, kas paįvairins tavo gyvenimą, suteiks spalvų ar moralinės (ne)ramybės. Taigi tas ir yra įdomiausia, kad rasi kažką, kas neleis gyventi neįdomiai ir ramiai. Geriau privers dienas leisti bent įdomiai ir ramiai. Šitas derinys turbūt visų ieškomas ir retai atrandamas.

Anyway…
Noriu šilumos

Noriu šiltų Kalėdų

Noriu bent jau +10 laipsnių…

Bet (paguosiu pati save), norėt nedraudžiama ir dar ne tokį šaltį ir moralines duobes teks gyvenime išgyventi su kuo aš jau susitaikiau ir kas manęs, kaip nekeista, visai negąsdina. Priešingai – turiu viltį, kad gyvenime atsiras kažkas įvairesnio, įdomesnio, nekasdieniško, kas galbūt sujauks kasdienę rutiną…
Pagalvoju, gal reiktų ne tiek daug galvoti apie tai, kokį lokį pasigavus ir nuskutus, kad turėčiau šiltus kailinius arba tai, kas nepakeičiama ir ko neištaisysi, kas neigiama ir dėl ko neapsimoka gadintis sau nuotaikos, o, šiuo metu, geriau paieškot kažko mielo ir širdžiai malonaus, nes man dabar tokia nuotaika (kai norisi šilumos, jaukumo ir visokių tokių meilumų, kas nors gal ir banalu, bet pasidaro labai gera, kai tie dalykai būna…), kuri yra gera, bet tuo pačiu yra ir trūkumas kažko, ko labai labai reiktų, bet tą trūkumą turiu slėpt po gera nuotaika, kuri nors ir būna nuoširdi, bet vis tiek ne šimta procentinė.

3 thoughts on “Baimės ir eiliniai “kažkonaujo“ norai.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s