Šiluma ir jaukumas su ,,Silence“.Žinot turbūt visi tą jausmą, kai artėjant Kalėdom, norisi kažko šilto, mielo, jaukaus, ramaus ir artimo… Visokeriopai.

Tos Kalėdinės dvasios ir nuotaikos pradėjau norėt lapkričiui vos perėjus pusiaukelę, todėl jau geras kelias savaites vis galvoju kaip būtų galima dar labiau pasidaryt jaukesnę aplinką, kad praėjus visom šventėm, nesiskųsčiau, kad taip ir nepajaučiau tos šventiškos nuotaikos. Dabar, žaisdama Solitaire/ darydama lietuvių ,,Hamleto“ suvokimą/ gerdama kaip visada nusaldintą arbatą, instinktyviai uždegiau keptų sausainių kvapo žvakę, kurią degu beveik kas dieną nuo tada kai nusipirkau ir po poros minučių pasijaučiau taip, lyg būtų Kalėdų atostogos. Į mokyklą jau eiti nereikia, nereikia rūpintis pamokomis ir kitu nuotaiką gadinančių šlamštu, o galima tik buku veidu sėdėt prie kompiuterio ir rytais išsimiegojus kiek širdis geidžia, ateit į virtuvę, neskubant pasidaryt imbierinės arbatos arba kavos su cinamonu, kardamonu, ir geriant ją, žiūrėt pro langą į baltą pasaulį ir kažkur einančius, šąlančius žmogus… Tai – ypač malonu kai esi šilumoje ir apsikabinęs šiltą Kalėdom kvepiantį puodelį.

Toks užsisvajojimas anksčiau laiko nieko gero aišku neduos, ypač kai šį savaitė man nė neprimena tokios, kurią galėčiau pavadint bent ,,pakenčiama“, tiesiog pasvajojau kaip labai norėčiau, kad būtų… Tokių mano fantazijų kaltininkas yra šitas diskas su savo dainomis:
Nes dabar kaip tik esu tokios ramios, apmąstymų nuotaikos, o čia esančios dainos dar privertė labiau paskęst maloniose galvojimuose apie netolimą ateitį, atostogų planus, nieko neveikimą ir dar ištraukė šypseną, nes pagalvojau kaip aš galėsiu tingėt.
Man atrodo radau, bent šio sezono, Kalėdines dainas. Visos tos kasmetinės (kurias groja pvz ant kiekvieno kampo?) jau beveik atsibodo. Minusas tik tas, kad užsimaniau alaus.

One thought on “Šiluma ir jaukumas su ,,Silence“.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s