Jei nori pasijusti turtingas – suskaičiuok kiek turi dalykų, kurių pinigai negali nupirkti.


Paskutiniu metu labai džiaugiausi, kad kažkaip man pavykdavo suskirstyti savo nuotaikas ir visada išlaikyti viduriuką arba nuotaiką virš pliuso, kas reiškia – gerą nuotaiką, bet dabar pasitvirtino tas likimo pokštas, kad visi geri dalykai kada nors baigiasi.
Pradedu kartais jaust, kad nebegaliu laikyti nuoširdžios šypsenos ir džiaugtis paprastais dalykais, kai aplinkui tiek neigiamybių. O suvaidint, kad man viskas gerai ir viskas patinka nenoriu, nebent taip darau, kai nenoriu gadint nuotaikos kitiem žmonėm arba sakyti tam tiktų dalykų, kurių jiems žinoti nebūtina.
Apskritai šiandien buvo pirmas toks blogių minčių protrūkis, po tikrai daug laiko, kada pasirodė, kad lyg ir atsibodo gyvent kai nematai juodos spalvos. Net pamiršti ką reiškia labai nervintis ar vaikščioti su sutrypta nuotaika. Negi žmogui to daugiau mažiau trūksta? Tų depresijos ar blogos nuotaikos šukių, kurios primintų apie realų gyvenimą ir tai, kad visada optimistu nebūsi ir kad optimistai – nykstanti rūšis? Kai yra išgyvenamos tam tikros nemažos problemos, bet tu visada atsilaikai palaikydamas gerą nuotaiką ir nusiteikimą (ne įtikinėjant save), ir kai jau atrodo jog viskas baigėsi, viskas VĖL prasideda iš naujo… Rimtai imu manyti, kad gyvenimas tol daužys tave per veidą, kol pagaliau suprasi ir pripažinsi, kad ilgą laiką laimingu būti ne tik kad neįmanoma, bet ir negalima, nes tai – kažkas nenormalaus.
Ką pažadėjau sau, vėl prisiminusi tai, kad gali būti žymiai baisiau, negu yra dabar, tai, kad daugiau taip nebus, kaip buvo šį savaitgalį. Nebus liūdna, nebus nuotaikos užtemimų ne tik dėl rimtų problemų, bet ir dėl paskutinių, nelabai mirtinų ar svarbių faktų ar galimų įvykių, nebus nervų dėl žmonių. Ir toliau į visas problemas žiūrėsiu ne kaip į matematiką (kurios sprendimų man išspręsti nelemta per amžių amžius, amen), o kaip į lietuvių suvokimą, su kuriuo susitvarkau visai neblogai.

3 thoughts on “Jei nori pasijusti turtingas – suskaičiuok kiek turi dalykų, kurių pinigai negali nupirkti.

  1. Man atrodo, kad tos depresinės nuotaikos reikalingos tam, kad labiau galėtum džiaugtis tuo ką turi, ugdytum savo stiprybę. Aš tikiu, kad gyvenimas turi būti harmoningas, o jos nesudaro nei gera, nei bloga nuotaika, o būtent liūdesys (toks absoliučiai juodas) ir laimė. Tad visada reikia tikėti, kad bus geriau (ką aš labai nesėkmingai darau…), o kai būna labai gerai – tiesiog mėgautis tomis akimirkomis.🙂

  2. aš kaip tik sėkmingai ir vakar buvo pirmas vakaras (nuo tada kada pasiryžau gyventi, vertinant svarbius dalykus) kada liūdna šiek tiek, kad visos problemos nesibaigia, o atsinaujina.. Bet tuo pačiu radau noro ir valios vėl sugrįžt į happy mood’ą ;D

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s