Gyvenimo tarpas be pavadinimo.


Nes kartais tiesiog daug ko nenoriu įvardint, nes gal tada viskas greičiau baigsis. Nenoriu arba bijau pripažinti. Pačiai keista kaip paskutiniu metu sugebu ignoruot vienus dalykus ir kaip sureikšminti kitus į kuriuos anksčiau ne taip kreipdavau dėmesį.
Nuolat besisapnuojantys košmarai, kurie pagal visas reikšmes turi atnešti kažką blogo, visgi, deja, pildosi (todėl aš tikiu sapnų reikšmėm) ir kažkur nuo šios savaitės pradžios visą mano, kaip atrodė, neliūdną ir gerą gyvenimą uždengė tamsūs problemų debesys ir kad ir kaip stengiausi tvardytis, šiandien mokykloj sugebėjau apsižliumbt, ko paprastai nemėgstu daryti viešose vietose, bet negalvojau, kad mokslai gali mane taip daėst, kad pasijusiu visiškai kovojanti su vėjo malūnais ir man norėsis tik dėt galvą ant stalo, nebereaguot į nieką ir kažkaip pradangint visus, kurie yra aplinkui, kad prie manęs nelįstų ir paliktų ramybėj bent vienai dienai. Liktų tik artimiausi draugai, kurie nori gero ir kurie man yra geriausi vaistai nuo liūdesio, nervų, streso. Ir kurie visada būna šalia.
Šiandien įsitikinau savo kailiu, kad medicina tikrai patobulėjus daugiau nei maniau, bet turbūt teks ilgokai palaukt tokių tablečių, kurios per trumpą laiką pašalintų problemų pėdsakus, likusius pasąmonėje. Ir ne tik.

6 thoughts on “Gyvenimo tarpas be pavadinimo.

  1. kvailute… ar su proteliu susipykai kokias tabletes gert… medicina ir farmacija skirtingi dalykai, bet ir ten ir ten grobuonys smaginasi… o as zinau ko Tau reiketu🙂

  2. Aš irgi pritariu, kad ištversi. Visiems visko būna, ypač kai mokslai “kapoja”, bet neilgai trukus galėsi spjauti į 12metų ir pajausti, ką reiškia tikra laisvė, net ir toliau besimokant..;]

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s