Į sapnus neštis fotoaparatą.


Paskutiniu metu dažnai būna taip, kad sapnuoju, suvokiu, kad tai nėra realybė, bet tiesiog nenoriu, kad visas tas baigtųsi. Vien todėl, kad sapnai parodo mums neįprastus dalykus. Todėl, kad tai ką sapnuoji, susiję su tavo pasąmone ir psichika. Todėl, kad sapnai yra gilūs ir reikia mokėti juos suprasti, nes jie – nepaprasti. Sapnai gali pasakyti apie ateitį ir, kartais atrodo, kad jie parodo kai kuriuos dalykus apie žmones, kurių net nesuvoki. Keisčiausia, kad gana dažnai, kai susapnuoju kažką keisto arba kažką iš visokių ženklų, jų reikšmės man ir išsipildo. Pavyzdžiui neseniai esu sapnavus mane puolantį juodą šunį, žiurkę, kad buvau nėščia, ir visi šie sapnai reiškė kažką negero ir tuo metu man tikrai buvo negerai visokeriopai (kad buvau nėščia, dar nereiškė, kad būsiu nėščia realybėj, prašau nemaišyti).
Kartais sapnai būna tokie nerealūs, tokie antgamtiški, kad nors imk ir fotografuok, o vėliau džiaukis apdovanojimais už gražiausius užfiksuotus vaizdus.
Turiu keletą sapnų, yra naujų, yra senų, kurių niekaip negaliu užmiršti, nors kai kuriems jau yra N metų. Taigi:
Baisiausias sapnas
Kažkada sapnavau kaip mane vijosi sodo nykštukai. Iki dabar jų vengiu.
Gražiausias sapnas
Va kaip tik užvakar sapnavau, kad plaukiau laivu, jis nuskendo, o tada aš su kažkuo plaukiau valtimi ir atplaukėm į Rio de Žaneirą. Ir koks jis nerealus atrodė iš vandenyno, kai matėsi didelė jo dalis. Tiesiog dabar prieš akis stovi visas vaizdas su daug spalvotų namelių, kuriuose gyvena neturtingi žmonės. Jau sapne pradėjau fotografuot viską kaip išprotėjus. Nežinau ar ten bent realybėj yra kažkas panašaus, bet jau kelias dienas svaigstu kaip noriu į Braziliją.
Sapnas (-ai) labiausiai susiję su realybe
Prie šito galima priskirt visus tuos reiškinius kaip žiurkė, šuo, nėštumas, bet norėjau papasakot ne apie tą. Norėjau pakalbėt apie meilę. Neskaitant kitų nutikimų realybėj ir panašiai, supratau, kad žiauriai myliu tada, kai pradėjau tą žmogų sapnuoti beveik kas naktį ir viskas buvo ne tai, kad nerealu, bet tikroviška, lyg ir buitiška, bet tuo pačiu ir nebent tolima tolima ateitis. Bet visi sapnai buvo gražūs. Na tokie iš kurių atsibudus norisi šypsotis, nesvarbu, kad tik sapnavai. tuo metu ir pats gyvenimas atrodė kaip sapnas.

Ir kas įdomiausia, kad pas mane pildosi ne tik blogi, bet ir geri sapnai. Nebūtinai iš karto, bet kažkada išsipildo. Aplamai, netgi kalbant apie svajones, jeigu jos nėra nerealios, visuomet išsipildo.
Ir manau, kad daugelio svajonės išsipildytų, jeigu tik žmonės turėtų kantrybės ir tos svajonės nebūtų nerealios, kaip tarkim svajojimas skraidyti kaip Piteris Penas ar tai netyčinis lagaminėlio, kuriame keli milijardai eurų, atradimas. Arba netikėta Amerikoje gyvenančio senelio ar senelės, tetos arba dėdės mirtis, kuriam buvote vienintelis giminaitis ir t.t.

4 thoughts on “Į sapnus neštis fotoaparatą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s