I‘m not a kid. Not yet an adult.


Greit 18-tas gimtadienis. Atrodo kaip galimybių vartai, pro kuriuos žengus gali daryti ką nori. Galų gale esi suaugęs. Laukiau 18-tojo, bet dabar nebežinau. Net manau, jog nešvęsiu jo. Gal ir kalti sužlugę geriausi vasaros planai, kuriuos privertė pamiršti netikėtai aplankiusi baisi angina. Nėra nuotaikos. Ta vasara yra kaip ir pernai – nieko gero. Bet gimtadienis yra gimtadienis. Jį švęsti – pareiga. Bent bus proga daug gamint.
Kalbant apie pilnametystę, visų pirma dar negaliu patikėti, jog turėsiu skaitytis kaip suaugus, nes nesijaučiu visiškai suaugusia. Man dar vis užeina daryti nesąmones, vis dar norisi žiūrėti animacinius filmukus, nerūpestingai leisti laiką ir niekaip neatsikratau savybės visų pirma pagalvot, ir tik tada sakyt, o ne atvirkščiai. Aplinkui visi kaip susitarę gąsdina, kad nuo 18 metai bėgs labai greitai ir net nepajusiu kada jau oda prašys kremo nuo raukšlių… Bet ne to bijau. Nežinau, kas man neduoda ramybės, bet kažkas neduoda. Aišku, pliusas tas, kad pagaliau galėsiu palaidoti savo baimes neįeiti į klubą, negauti nusipirkti gert ir pan.
Turbūt kitų pasakymai, jog niekas nepasikeis, pasitvirtins. Tėvų klausimais, dėl to, kad visur išleistų, tai mane visgi jau visur senokai išleidžia tik aš to pati nelabai žinojau (tiesiog dažnai net neklausdavau ar galiu, nes manydavau, jog neišleis). O kas dar? Tampi labiau atsakingas už save? Gal. Pagaliau gali išlaikyti vairuotojo teises. Man jos jau per gerklę lipa. Liko išlaikyti regitroj teoriją ir praktiką, bet labai tingiu ir kažkaip nėra noro. Galėsiu važinėt po kitas šalis be tėvų. Va čia pliusas. Dar kas gerai būnant pilnamete, tai, kad dauguma vyriškos giminės atstovų į tave žiūri jau ne kaip į maže ar lengvabūde paaugle. Nes vos kokiam klube pasakai, kad tau dar 17 metų, tai kai kada tuo viskas ir pasibaigia, nes juk tu dar vaikas!
16-tą ir 17-tą gimtadienius atšvenčiau taip, kad maniau, jog per 18-tą turbūt nieko nedarysiu, nes mano kiemo krūmai ir tėvų baras turbūt to jau nebeištvertų. Bet planai visgi pasikeitė.
Ir nors rugpjūčio 2 dieną jau oficialiai tapsiu suaugusiu žmogumi, nė velnio aš juo būti nenoriu!

One thought on “I‘m not a kid. Not yet an adult.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s