Don’t remind me the past.


Dalykai, kurie kažkada pakeitė mūsų gyvenimą niekada negali būti visiškai užmiršti. Jeigu jie brangūs, pasąmonė ilgai laikys juos šalia ir mintys vis gražins prisiminimus, o jie vis skaudžiau atsitrenks į širdį. Būna, ateina laikas, kada, atrodo, jų nebeprisimeni, arba neleidi jiems vėl įlįsti giliai į galvą. Ir tas labai puikiai sekasi. Bet staiga kažkas iš praeities vėl primena tau visus nuostabius dalykus, kuriuos patyrei ir, lyg dėl tos laimės, turėjai sumokėti ašarų ir skausmo kaina.
Kad ir kokie gražūs ir nepamirštami būna prisiminimai, kartais pagalvoju, ar tikrai verta buvo tą išgyventi, kai po visko, tai tau neduoda ramybės dar labai ilgą laiką. kad ir ką žmonės sakytų, kaip tarkim ,,geriau patirti ir po to kankinti nei iš vis nepatirti“ ir panašiai, aš visgi būčiau už tai, kad geriau nepatirti. Pavyzdžiui, išgyveni tobulą meilę, o kai ji dingsta, atrodo, kad tavo viduje iš kažkur atsirado jūra ašarų, kuri nesibaigia mėnesiais ar metais… Vėliau tu visose situacijose lygini naują meilę su senąja ir viskas nebūna taip tobula, nes tavo širdis yra uždaryta ir užrakinta ir giliau neįsileidžia nieko, kad ir kaip norėtų ir kad ir kaip stengtųsi.
Būtų ir man negaila ištrinti kelis mėnesius iš gyvenimo. Kad ir kokie tobuli jie buvo. Kad ir kokio grožio, tuo metu, suteikė gyvenimui. Nes tokių dalykų neigiamoji pusė būna daug stipresnė ir didesnė, kuri pakeičia asmenybę negrįžtamai. Nors tai – auksinė patirtis, bet kaip sakiau, gražinčiau visus prisiminimus, patirtį, išgyvenimus, kad nebūtų tekę jaustis, kaip jaučiausi. Ir, bijau, kad dar kada teks jaustis.

One thought on “Don’t remind me the past.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s