Holidays in Rome.


Friend and no parents. Fuck yeah.
Pirmą kartą gyvenime, dabar, kai turiu sukrautą lagaminą, lėktuvo bilietą ir paruoštus dokumentus, aš vis tiek negaliu patikėti, kad išvažiuoju kažkur TIK su drauge ir be tėvų. Pirmą kartą TAIP laukiu kelionės ir laukiu tokios laisvės, kada aš būsiu Italijoj, tėvai Ispanijoj ir grįžus (šeštadienį) aš jų namie dar nerasiu. Gyvensiu viena iki lapkričio 11 dienos. Manęs net negąsdina tai, kad grįžus turėsiu išmokt du lapus istorijos.

6 thoughts on “Holidays in Rome.

  1. Sveika,

    jau seniai laukiu… ar padarysi siu miniatostogu fotoreportaza? Zinau, jog tau dabar galbut norisi rasyti apie kitus dalykus, bet jei turesi upo, prasau, parasyk ir idek nuotrauku is keliones Romon, nes man laaaaabai idomu🙂.

  2. Aww, kaip fainai😀 galiu įdėt, bet ten daugiau bus istorinių vietų arba alkoholiniai gėrimai😀 kaip bebūtų gaila (man net pačiai labai gaila), bet pati ar su drauge nelabai kur fotografavomės, nes nelabai kur ėjom ;] Ramus miestas ta Roma ;/

  3. Na, man, kaip kelioniu maniakei, labai idomu nuotraukos ir is istoriniu vietu. O alkoholiniai gerimai? Kas ju nemegsta, tai smalsu ir ju nuotraukas butu pamatyt.
    Zodziu, jei nepatingesi, lauksiu tavo post’o apie atostogas Romoj🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s