What’s immortal?


Įdomu. Reikėtų džiaugtis ar liūdėt dėl to, kad gyvenime nieko nėra amžino?

Kančia neamžina. Ji ateina ir ,mūsų dideliam džiaugsmuis praeina. Pasilikę randai taip pat nėra amžini – jie užgija.Anksčiau ar vėliau, bet užgija. O dar ir duoda mums gerų pamokų.

Laimė taip pat nėra amžina. Po jos lieka prisiminimų, kurie mus guodžia, gal šiek tiek gydo. Ir jų laukiame vėl ir vėl, lyg kokių vaistų savo blogėjančiai savijautai, kai po truputį imi pamiršti tai kas gražu ir anksčiau tave džiugino.

Draugai neamžini. Kad ir kaip būtų gaila žmonių, bet juos atsirinkti ir gerai pažinti – sunku. Ne kartą tenka būti uišduotam, kol supranti kurie iš tikro tave vertina taip, kaip tu juos.

Jokia meilė, simpatija ar susižavėjimas nėra amžini. Gerai pagalvojus, negi verta sukti galvą dėl žmogaus, kuriam, pasirodo, nesi tinkamas ir jūsų keliai išsiskiria (kalbu apie meilės kančias ir vienpusę meilę)? Iš 7 milijardų žmonių sunku iš karto rasti TĄ vienintelį, su kuriuo praleisi likusias dienas. Prieš jį randant dar ne kartą teks nusivilti ir juk nesižudysi dėl to.

Galų gale šeima nėra amžina. O tai juk žmonės, kurie suteikė tau patį gyvenimą, meilę, laimę, džiaugsmą. Susitaikai.

Su viskuo gyvenime galima susitaikyti.

Tai kas visgi yra amžina?

Esi tik tu. Tu pats esi sau amžinas. Amžinas savo gyvenime ir gali amžinai sau leisti jausti. Ir tik nuo tavęs priklauso kokie tie jausmai bus; ar kankinsi save pykčiu, baime, skausmu, ar džiuginsi meile, laime, džiaugsmu. Tas tik įrodo, kad žmonės yra tobuli sutvėrimai. Juk pasirinkti jausmus galime. Dažniausiai aišku būna sunku nejausti pykčio ar nekentėti, bet to mums ir reikia išmokti – kuo dažniau džiaugtis mažais dalykais, nes iš jų susideda didelė laimė. Aplankius problemom ar bėdom, turim jas užgožti gražiom mintim, laime teikiančiais dalykais. Juk mes turime tai, ko neturi dauguma žmonių, bet jie vis tiek sugeba šypsotis dažniau už mus. turi šeimą, turi draugų, turi valgyti, esi sveikas, svisi aplinkui tave – sveiki, gali mokytis, gali sau leisti atostogauti, atsipalaiduoti, pasilinksminti, galu gale, gali ramiai gyventi?
Net jei ir ne į visus klausimus atsakymas yra teigiamas, bet bent keli ,,taip” rodo, kad esi laimingas. Ir mažiau reikia sukti galvą dėl juodų spalvų ir dalykų, kurie tikrai nėra būtiniausi ir verti, kad dėl jų nervintumėmės ar depresuotume.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s