Galiojimo terminas.


Kažkaip šiuo metu gana dažnai jaučiuosi šlykščiai. Kai atrodė, kad nervų sistema pradeda atsigaudinėti, atsirado dalykų, kurie visus reikalus ,,pataisė”, sugrąžino atgal į senąsias vietas; į stresą, nervus, nusivylimą, tuštumą viduje, nereikalingumą, vienatvę, ašaras, abejingumą visam gyvenimui, apatiškumą, keistą jausmą, kai sėdint namie, atrodo, pulsi į depresiją ir, tokiu atveju, tau žiauriai reikia kažkur išeiti. Prie tokio jausmo prisidėjo tai, kad pavyzdžiui prieš tai tikrai buvo dalykų dėl kurių nervinausi per daug, palyginus su dabartiniais. Palyginus su problemomis, kurių gyvenime neturėjau ir kurios dabar priverčia jaustis bejėge ir nieko negalinčia padaryti ar padėti. O dar apsiniaukęs oras, ypač toks žiemos oras, neskaitant depresijos, man asocijuojasi su bėdom, nelaimėm, rimtom problemom, kurios įsiskverbia labai giliai į vidų ir iš kurių išsilaisvinti žymiai sunkiau. Ir kurios palieka labai ryškius randus.
Jau jaučiu, kad dažnai būna momentų, kada tiesiog nebegaliu spręsti vis naujai atsirandančių bėdų. Nebeturiu jėgų kažką aiškintis, kažką daryt. Ir visokios tokios gyvenimo dovanėlės, su aštriais kraštais, kuo toliau, tuo labiau atima moralines jėgas ir valią bent kartais prie kitų nusišypsoti, sakyti, kad tau viskas gerai. Jaučiu, kad greit tų jėgų ir valios nebeturėsiu. Labai greit. Atrodo, kad mano visos gražios mintys, laimė, džiaugsmas turi terminą, kuris jau baigė galioti, o pratęsti tą terminą galėtų nebent stebuklas.
Nes taip man dar nebuvo.

Ir kaip yra baisu žinoti, kad čia ne eilinis nuotaikos dingimas ar depresijos momentas dėl pvz tokio dalyko kaip mokslai, pykčiai su draugais ar panašiai, kurie ne už ilgo turėtų praeiti. Baisu yra žinoti, kad ryt atsibudus aš nebūsiu geros nuotaikos ir neisiu linksma į mokyklą. Man nepakels nuotaikos gautas 10 ir jokių emocijų nesukels gautas 2. Man nepraskaidrins ryto kava ir cigaretė, per antros pamokos langą, ir nebus svarbu, kad rašysiu matematikos kontrolinį, kuriam nieko nemoku. Nerūpės ir kad eisiu į mokyklą ašarų požymiais paženklintu veidu.
Ir kaip tai iš tikro yra baisu.

2 thoughts on “Galiojimo terminas.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s