Let’s play the game called ,,Life”.


Kad gyvenimas yra žaidimas, manau, niekas nesiginčys. Mes esame ir žaidimo dalyviai ir tą žaidimą kontroliuojantys asmenys. Nuo kitų žaidimų gyvenimas skiriasi tuo, kad negali jo sustabdyti, trumpam išjungti, suvesti kodo sveikatai, pinigam, greičiui, jėgai. Negali jo pagreitinti ar sulėtinti.
Mum vis atsiranda naujų galimybių, sutinkam naujus žmones, kurie keičia senus. Nuolat turim rinktis, kuriuo keliu eiti bus geriau mums. Bet kaip žinoti, kuris kelias yra geresnis, naudingesnis? Kuris nuves mus prie laimės ir nevers abejoti dėl savo veiksmų. Kuris nevers gailėtis ar kentėti. Ir, galiausiai, jei pataikai ne ten, kaip saugiau grįžti, nepadarant žalos nei sau, nei aplinkiniams? Galų gale, ką daryti, jei NEBEŽINAI ko nori? Tiksliau supranti, kad nori visko ir tuo pat metu nenori nieko. Nori viską bandyti, džiaugtis gyvenimu, jaunyste ir nenori niekur stovėti vietoj. Trokšti naujovių, įdomybių, naujų galimybių.

Taip. Gyvenimas – žaidimas. Ir juokingas. Ir rimtas. Ir graudus. Ir skaudinantis. Ir džiaugsmingas. Ir vienintelis toks, kurio suprasti, kurio perprasti yra visiškai neįmanoma, kad ir kokio amžiaus bebūtum. Ir nuo kurio nepabėgsi, todėl visada reikia susitaikyti su tuo, kas jame atsitinka. Nes tu vis tiek nieko pakeisti negali.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s