Ai, kaip man bloga, ai ai , kaip man bloga.


Kaupiausi mintis naujam, gražiam, prasmingam įrašui, bet galiausiai priėjau prie to, kad rašau visai ne taip, kaip norėčiau. Tiesiog jaučiu kaip neatrandu valios…mokytis? Istorijos bandomasis egzaminas baigėsi susikirtimu, lietuvių nežinau, rezultatų dar nėra. N skaičius nemažas, nes pamokose sėdėti užknisa, nes jeigu jos yra b lygiu, nesvarbios, tai nėra tikslo ten eiti, o jei tos svarbesnės, kaip lietuvių, anglų, istorija, tai neskaitant istorijos, per lietuvių ir anglų nieko nebeišmoksi naujo, ypač kai per anglų kalbą mes NIEKO nedarom. Taip nieko nedarom, kad net liūdna. Lietuvių nuo 5 klasės turim super gerą mokytoją (stiprią), tai ką išmokom, tą išmokom. Reiktų eiti į informatiką, nes man kaip ir reikėtų pažymio, bet kadangi ji man yra 8 pamoka antradieniais, tai jokių šansų ten nueit nėra. Nuo šio semestro pradžios buvau vieną ar du kartus… Dieve šventas, atsiųsk man valios išsėdėt pamokose, o ne nostalgiškai žiūrėti į stovinčią mašiną, kuri tiesiog kviečia į ją atsisėsti ir išvažiuoti. Vis gerėjantis oras irgi kviečia nesimokyt.
Kaip norėčiau, kad egzai būtų rytoj, kad parašytume ir viskas baigtųsi, nes tas laiko tempimas… Net, atrodo, kartais nesuvoki kai kurių veiksmų ir net nežinai kodėl daug ką darai. Tiesiog darai. Va kaip dabar, rašau nesąmones, nesuprasi kodėl.
Ir jau atsibodo tris dienas iš eilės sėdėt namie.

Sėdėdama prie visokių novelių ir jas non stop aprašinėdama, prie istorijos, pradedu vėl jaustis blogai. VĖL. Ir VĖL nebesugebu užsimiršti net savaitgaliais, nes arba sąžinė neduoda ramybės, kad neinu į pamokas, arba neramu, jog kažką nedasimokiau, arba išmokau, bet galiu greit pamiršt ir neišlaikysiu visų egzaminų ir šausiu į kokią profkę ir nieko nepasieksiu… Užknisa, kad net alkoholis nepadeda pamiršt visko. Ir iš vis išeities nėra, kaip atsipalaiduot.
Negaliu patikėti KAIP beveik viskas pastaruoju metu man negerai. Jausti vien nerimą, vien kažkokią baimę, vien nežinomybę, vien tą egzaminų laukimą nerealiai veda iš proto. Nebežinai kur dėtis ir ką veikt, kad apie tai negalvot. Girdi vien gąsdinimus iš mokytojų ir spaudimą iš tėvų.
Atrodo, jog drebu iš vidaus. Iš išorės rami, tiesiog be nuotaikos, o viduje esu kaip koks tuoj tuoj besiruošiantis išsiveržti ugnikalnis, kuris visą žemę aplinkui priverčia drebėti taip, kad lūžta net krūmai. Ir vis nesustoja. Nesuprasi kokia tiksli to drebėjimo priežastis. Nerimo priežastis. Gal viskas susidėjo į vieną… didelį… BOOM.
Ir vis skamba galvoje ,,Trys mėnesiai ir baigta. Dar trys mėnesiai ir baigta”. Dar tris mėnesius taip kankintis. Neaišku ar ne geriau būtų kankintis geriau kokioj kariuomenėj, kur kankina fiziškai, ar kaip dabar. Tikrai negaliu atsakyt.

4 thoughts on “Ai, kaip man bloga, ai ai , kaip man bloga.

  1. praeis greitai tas laikas … :)) šūlės ir aš nelankiau taip, kaip reikėtų – paskutines pamokas gražiai susitariau ir baigiau visai gerai ;D suprantu tą Tavo norą greičiau viską pabaigti, bet… dar turi laiko paimokyti ir nesusikirsti per egzus, kaip per bandomuosius… :)))
    o užsimiršti yra sunku – bet ką… bet ar tie susimąstymai apie problemėles ką keičia? arba imies veiksmų, arba ne ir pamiršti tą dalyką, jei nėra reikšmingas…
    SĖkmės, saulyt :))

  2. aš tik per istorijos bandomajį susikirtau.
    susimąstymai apie problemėles? jie labai daug ką keičia, nes neišeina iš galvos niekada… ir ne susimąstymai, o tikri mąstymai.

  3. dabar viskas taip svarbu atrodo ir atrodo, kad daugiau niekas neegzistuoja ir negali egzistuoti. Negali ir ramiai kvėpuot. Bet po kiek laiko tik šypseną spaus šita panika🙂 tereikia pergyventi ir viskas🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s