Visų galų chaosas.


Nesuprantu kaip viskas gali taip maišytis. Diena keista, kaip jau seniai nebuvo, jei iš vis kada nors yra buvę. Ryte lijo. Buvo apsiniaukę. Po to išlindo saulė. Vėl apsiniaukė. Vėl saulė. Vėl apsiniaukė. Lijo. Pasipylė ledukai. Aptemo. Užsitraukiau žaliuzes, nes buvo tamsu. Užsidegiau šviesą. Tada vėl nušvito. Vėjas stiprus ir varto kėdę ir stalą mano balkone…
Oras prilygsta savijautai. Arba savijauta prilygsta orui. Nuo ryto jaučiuosi keistai. Labai labai. Lyg būtų kažkokia neaiški nuojauta. Ne į gerą pusę. O dėl ko – neaišku. Viską norisi daryti greitai. Dieną baigti greitai. Dieną pradėti greitai. Greitai perskaityti lietuvių knygas, padaryti kitus darbus ir kuo greičiau viską baigti, kad eiti miegoti. Žodžiu, greitinti laiką kaip įmanoma greičiau. Kam? Kad kuo greičiau viskas pasibaigtų. Greičiau praeitų egzai, o su jais ir visos problemos. Drebu ir pati nežinau dėl ko. Turbūt to priežastis yra numatomas mamos apsilankymas pas mokyklos direktorių. Šiaip dėl to nesinervinčiau, nes nieko neprisidirbau (jis kviečia mamą dėl mokyklos reikalų), bet nenoriu, kad mama pasimatytų su kitais mokytojais. Nenoriu vėl pykčių (o tada jų būtų). Apskritai, nuo ryto jaučiuosi kaip kažko vartojus. Ir laiminga, ir nerami, visur skubanti. Kiek teko girdėti, narkomanams viskas lekia greitai… Arba mane paveikė Juknaitės knyga, kurioje rašoma apie benamius narkomanus vaikus, kurią skaičiau ryte.
Dieve, o juk žinau, kad laiko nepagreitinsiu ir tas VARO IŠ PROTO. Jaučiuosi lyg jėgų cunamio užklupta, tačiau nėra kur tų jėgų dėti. Ir pyktis, ir noras, ir nenoras, ir dar daug daug jausmų susimaišė viduj, lyg į kokį kamuolį, paskui tapo bomba, kuri tuoj sprogs ir man kažkas atsitiks. O kas atsitiks jau nežinau. Gal ir nieko.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s