Dependence


Nėra nieko maloniau, nei jausti, kad myli ir, tuo metu, kažkas myli tave. Bet, taip pat, nėra nieko labiau priversiančio bijoti. O kas jei klysti? Kas jeigu prarandi save? Nors savęs praradimas gąsdina mažiausiai. Vien įsimylėjęs, tu nušoki nuo blaivaus proto ir darai dalykus, kurių galbūt paprastai nedarytum. Bet tas, kad viskas gali būti kažkaip sugriauta ar tas, kad viskas gali dingti, priverčia susimąstyti ką darytum po to. Variantų nėra daug. O kiek yra, visi labai labai neigiami. Malonūs, geri jausmai visada iš paskos vedasi žymiai stipresnius ir skaudesnius jausmus, kurie veikia labai stipriai, jei, netyčia, pirmieji jausmai susimauna.
Blogiausia, kai supranti, jog pasidarei kaip vaškas – lengvai tirpstantis, vos tave palietus skausmo liepsnom. Arba jautiesi kaip koks vonioj ar kibire skandinamas kačiukas, praradęs bet kokią apsaugą ir negalintis apsiginti. Priklausantis nuo šeimininko valios.
Ir kokiu bejėgiu galima jaustis kai atsiduri tokioje situacijoje… Teigiamai ir neigiamai. Teigiamai, nes tai malonu priklausyti nuo kito žmogaus, gyventi dėl kito žmogaus, kas rytą nubusti ir žinoti, kad esi mylima, šiandien galėsi apkabint, pabučiuot asmenį, kuris tau yra viskas. Ir neigiamai, jei visas tas netyčia staigiai dingtų. Vėl tektų išgyventi tai, kas padėjo sunaikinti pasitikėjimą kitais, naivumą ir tikėjimą laimingu, gražiu gyvenimu, kuriame viskas spalvota, čiulba paukšteliai ir nėra nei ašarų, nei nervų, nei skausmo.

O norėčiau būti kitokia.
Žinoti viską.
Numatyti viską.
Labiau pasitikėti. Savim..? Kitais..?
Viską suprasti.
Būti ideali.
Deja.

3 thoughts on “Dependence

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s