Done with you.


Sėdžiu ir žiūriu į laikrodį. Jau 08:35. Vėl pažiūriu, jau 08:50 ir mokytojai skaito taisykles ką daryti ir ko nedaryti egzamino metu. atėjo paskutinis ir pats baisiausias (kaip tuo metu maniau) egzaminas, po kurio kažkam ateis galas, o kažkas prasidės. Ateis galas mokyklai, pamokom, mokytojam. Galas ėjimui į mokyklą, slapstymuisi, kad nepamatytų, jog rūkai… O prasidės vasara, atostogos, naujas gyvenimas, stojimai į universitetą… visokios mintys pradėjo lįsti į galvą ir, faktas, tos mintys nebuvo susijusios su istorija, kurios egzaminas man gulėjo prieš akis. Abejingu veidu perverčiau lapus, atsidusau, kad reikės tiek daug rašyti ir vėl klausiau ką sako vykdytojai. Jau liko tik 2 valandos ir 55 minutės iki pilno mokyklos baigimo (išleistuvių neskaitykim). Galvojau, kad keista. Vėliau galvojau, kad fainai. Galiausiai galvojau, kad nerealu.
Egzaminą baigiau viena iš pirmųjų (vėlgi keista). Tiesiog rašiau ir viskas. Rašiau, kaip užsuktas robotas, net nesidairydama į šalis ir galvą pakėliau tik praėjus pusantros valandos nuo pradžios. Dvi nepilnos valandos ir egzaminas baigtas. Išėjau lyg niekur nieko, lyg nieko nebūtų nutikę ir lyg viskas būtų buvę sapnas, nes tą pačią minutę aplankė toks tuštumos jausmas. Visus 12 metų buvau ruošiama trim egzaminam (kaip vėliau pasirinkau), tiek bijojau, tiek gąsdinimų girdėjau ir dabar visas tas baigėsi. Ėjau nuo mokyklos iki mašinos ir galvojau, kad turbūt į tą ale suaugusiųjų pasaulį įžengiau ne tada, kai suėjo 18 metų, o dabar, kai baigiau mokyklą. Nedaeina, bet džiaugiuosi. Planavau išėjus mokyklą apspjauti, bet kadangi sutikau pažįstamą, tai tikriausiai būtų atrodę labai chamiška ir nemandagu. Nors visgi aš čia nuo 5 klasės kankinausi, tai tegul bent išorinės sienos pabūna švarios.
Nežinau kokie gali būti visų egzaminų rezultatai. Neturiu nė menkiausio supratimo ar nujautimo. Tik žinau, kad nebus blizgantys, nes visgi toli gražu, pirmūnė nebuvau.
Aš galvojau, kad po paskutinio egzamino jausiuosi kaip ant sparnų ir būsiu laimingiausia visam fuckin pasaulyje, bet dabar savo savijautos negalėčiau apibūdint. Susimaišė manyje laimė, nesupratimas kas vyksta, nesigaudymas… Lyg ir suvokiu, kad baigiau tą baudž mokyklą, lyg ir nesuvokiu. Ne. Vis dėlto suvokiu. Jausmas toks… toks… AHUJENAS BLYN😀

 

One thought on “Done with you.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s