Kaip kelius dėl takelių mėtau.


,,Tai niekada manęs nepaliks,
Tai visada liks.
Gal tyliai, 
Gal garsiai,
Bet aš tą girdėsiu.”

Žmonės turi problemų, sunkiausių bėdų, bet dažniausiai jie jas bando išspręst. Sako, kad vienas didelis žingsnis progreso link, yra problemos pripažinimas, bet, galiu pasakyti, kad tai tik vienas, labai labai mažas tip top’as
Ilgai nerašius čia, turbūt galėčiau parašyti kažką gero, bet kažkaip niekas neateina į galvą. Visgi apturėjau apmąstymų naktį, o tie apmąstymai, toli gražu, nebuvo nei trupučio teigiami. Dabar galvoju apie kitus žmones; kaip jie mokosi, dirba, kuria ateities planus, juokiasi, linksminasi, keliauja, kažką daro… Ir tada pagalvoju apie save, kaip (neskaitant mokslų ir darbo, nes ką tik pradėjau eiti į univerą) aš nieko nedarau, o tiesiog kasu sau vis gilesnę duobę, ją dangstydama tyla arba melu. Gal jei turėčiau šiokią tokią motyvaciją kažką veikti, viso to nebūtų, bet dabar tos mano problemos negailestingai nukonkuruoja visus aplinkui esamus dalykus ar veiklas, nes tik tai yra užvaldę mano protą, ir to pakeisti man niekaip neišeina. Bent ilgesniam laikui. Ilgesniam, nei kelios dienos. Save įtikinėti jau pavargau, apie kitus nešneku, dėl jų gal pasistengčiau.

Bet, kad meluot pavargau, tai faktas. Ir netgi ne tik sau.

One thought on “Kaip kelius dėl takelių mėtau.

  1. Šį mėnesį būkite pasiruošę pripažinti tuos dalykus, kurie yra jūsų kelyje. Pažiūrėkite, kam jūs priešinatės arba ko vengiate – dalykų ar žmonių, nepriklausomai nuo to, kas tai gali būti, geri jie ar blogi jums. Yra skirtumas tarp pasakymo kam nors „ne” ir priešinimosi tam. Jeigu jūs pasakote „ne” ir nueinate, leisdami tam įvykti, tai jūs nesipriešinate. O jeigu jūs vėl ir vėl sakote „ne”, ir niekur nepajudate – tada jūs priešinatės. Jeigu kažką sulaikote savo gyvenime, kas jus slegia ir kam jūs vis sakote „ne” – jūs priešinatės. Ištyrinėkite savo pasipriešinimą šį mėnesį. Išnagrinėkite, kaip jį sukuriate, kaip jį išgyvenate, ir kaip jūs galėtumėte pagaliau pajudėti – arba padaryti pakeitimus, kuriuos turite padaryti, arba priimti situaciją tokią, kokia ji yra, bet priimti taip, kad galėtumėte judėti toliau. Tai geriausias būdas panaudoti stiprią šio mėnesio energiją, nes jūsų blokai ir jūsų priešinimasis jums bus labiau akivaizdūs, negu kada nors anksčiau.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s