Bitches bitches everywhere.


Vakar turėjau labai puikią progą susimąstyt ir suvokt, kad gyvenime aš taip nieko nesuprantu ir tiek nesu mačiusi, kad net išsigandau. Žinau kokių maždaug būna kalių/ barakudų (ir t.t.), bet jos nesustoja manęs stebinti. Tiksliau nesustoju stebėtis jų galimybėmis ir falšyvumu*. Kartais pasijuntu lyg būčiau mažas kaimietis vaikas, kuris atvažiavo gyventi į miestą ir jam viskas nauja. Arba jaučiuosi lyg tas vaikas, kuris visada augo auksiniame narvelyje ir nematė žiaurios gyvenimo realybės iki kol nepradėjo lankyti mokyklos. Tos šliūchos (nemoku kitaip jų apibūdint, ,,kalės” per gražus žodis) priverčia mane su visais gyvenimo nuotykiais slėptis po pernykščiais lapais. Nesakau, kad mano draugų aplinkoje nėra tokių žmonių, jie mane irgi kai kada gąsdina ir aš jų gyvenimo būdui nepritariu, bet, dėl to sugalvoto dievo meilės, kaip galima, PER VIENĄ VAKARĄ ‘pabuvoti’ su keliais bernais?
tumblr_mj4rsji8Jr1rykf4vo1_500_largeMan nėra suvokiamas toks merginos mąstymas ir elgsena. Nesvarbu ar ji yra girta, ar ji yra blaiva. Dar nesuprantu, kas joms iš to? Suprantu, kad galima visiems ir ant kiekvieno kampo kartoti, kad joms nesvarbu ką apie jas šneka aplinkiniai, tačiau c’mon, kas bus vėliau, kai gal pagaliau norėsis rimtų santykių? Ir, galų gale, kam duotis su daug bernų, jei galima susirasti vieną ir jį išnaudoti kada tik nori? Jis bent jau būtų tavo vaikinas, kuris patiktų ar mylėtum. Galų gale, yra vibratoriai, jei jau kankina toks baisus orgazmo trūkumas. Kam būti su tais, kurie net nėra potencialių galimų vaikinų sąraše? Naudos siekimas? Negi rimtai mergos gali tikėti tuo, ką joms žada vyrai/vaikinai už tai, kad jos su jais miegotų? Ką rimto ar patikimo jie joms gali pasiūlyti (nekalbu apie seksą)? Ok, gal įkiš į gerą darbo vietą. Ok, jos galės pavaidinti prieš kitus, kad jos trinasi su aukšto rango vyrai. OK, įstatys joms papus ar pripirks šmutkių. Bet argi dėl to verta būti su tais, kurių nemyli ar kurie net netraukia? O kas būna tada, kai jos jiems atsibosta? Arba jei flirtuoja su jų draugais? Vyrai nedvejodami pasirinks išlaikyti draugo draugystę, o ne kažkokios eilinės valkatos.
Tumblr_mj3uz3fnyd1s689v2o1_500_large
Visgi tikrai kai kada suabejoju ar man tikrai už pusmečio sueis 20 metų. Nesakau, kad nesu girdėjusi tokių atvejų, kai vos pilnametystės sulaukusi mergina susimeta su 60-mečiu verslininku,  bet kai mergina prie prie savo ex vaikino apsikabinėja ir vos nesilaižo su jo draugu, o vėliau kariasi tam savo ex ant kaklo, o po to VĖL trinasi su jo draugu, tai sorry, man pasidarė tikrai baisu dėl merginų populiacijos.

Nesu aš prijaučianti vienuolių nusistatymams ar tokia, kuri ieško TO VIENINTELIO vyro gyvenime, kuris po vestuvių pagaliau galės atimti jai nekaltybę, tikrai ne, tačiau kažkaip keista, kaip dauguma merginu neturi savigarbos ar savo vertės jausmo ir nukrenta iki tokio žemo lygio, kad puse Kauno (ar kokio kito miesto) žino apie jų nuotykius, net jų nematę.

O išvadą galiu padaryti tokią; džiaugiuosi, kad man nėra poreikio turėti daugiau nei vieną vaikiną vienu metu ir džiaugiuosi, kad mano gyvenimo tikslas nėra pasiekti kuo didesnį turėtų vaikinų skaičių (turbūt ačiū genams arba auklėjimui). Ir jau geriau žmonės laikytų mane pasikėlusia ar nuobodžia, nei tokia, apie kokias ką tik šnekėjau.

Falšyvus žmogus – naglas, savanaudis, pasileidęs (if we talk about women…), neturintis sąžinės ar ribų. Dažnai neturi ir savigarbos, bet nevisada.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s