Klaidos, kurių nereikėtų daryti arba reikia keisti savo įpročius.


Nerašiau čia šimtą metų ir va, atėjo diena, kada minčių prisirinko. Anksčiau mokėdavau jas sudėlioti ir gauti normalų, man patinkantį sakinį, tačiau paskutiniu metu vis neišėjo.

Visgi paskutiniu metu man atsitinkantys dalykai privertė labai, labai apie daug ką susimąstyti: naujas darbas, laiko trūkumas, po to išėjimas iš darbo, skyrybos, nepatinkantys mokslai, nervai, ašaros, mirtis, pykčiai, nauji žmonės, naujo pažintys ir naujos vietos. Aišku tai nėra tokios pasaulio problemos, dėl kurių būtų verta net dėmesį kreipti, bet šiuo metu man jos yra pakankamai daug įtakos darančios. Susidariau sąrašą dalykų, kuriuos manau tiek žmonės, tiek aš pati (nežinau dėl kitų, gal ir kitiems tas tiks) turėčiau nustoti daryti, nes tie dalykai tik apsunkina gyvenimą.

Klaida Nr. 1

Kalbant apie darbą… Nelabai reiktų tikėti tuo, ką tau žada darbdavys, norėdamas prikviesti dirbti pas jį. Jam lyg ir tavo sąlygos tinka, bet vėliau, po kokio mėnesio paaiškėja, kad reikalavimai sugriežtėjo ir sorry, ieškosim kito darbuotojo. Tada lieki nustebęs, apstulbęs ir šiaip… Be darbo. Vėl.
Savaime aišku, kad kalbu apie save. Ta prasme man tikrai nebuvo gaila to, nes pinigų netrūksta, tiesiog šiaip sau sugalvojau dirbt, kad turėsi savų pinigų. Tiesiog būtų gerai turėti užimtumo. Taigi jei kas žinote kur Kaune trūksta padavėjų, praneškite man.

Klaida Nr. 2

Esant santykiuose, turint kažkokią draugystę, eilinę simpatiją ir etc. nereikia:
1) Pamiršti draugų. Patikėkit manim, tai yra vos ne svarbiausias dalykas, nes jei draugaujant tu vis mažiau laiko leisi su draugais, jie nuo tavęs nusisuks, niekur nebekvies ir galiausiai pamirš. Liksite kaip tie ,,išėję iš rinkos”. Visgi draugai yra toks dalykas, kuris tau padės bet kada, paguos, patars, linksminsis su tavimi, gers, darys nesąmones ir tiesiog suteiks tau džiaugsmą, kai tuo metu santykiuose tu iš vis pamiršai kas yra tas džiaugsmas. Bernai (merginos) ateina ir išeina, o draugai visada lieka.
2) Nereikia pamiršti savęs. Tavo poreikiai, norai turi būti pirmoje vietoje ir negali dėl nieko jų pakeisti (patariu, nors pačiai to daryti neišeina… Bet aš stengiuosi taisytis:) ).
4) Negalima keisti savęs. Jei kitas žmogus reikalauja, kad per daug keistumeisi, tai nėra tavo žmogus. Jis turi priimti tave tokią, kokia esi. Ir nafik jis nori tave pakeisti, jei iki šiol draugavo su tavimi ir nieko nesakė..? Negalima tapti idealia kitam žmogui, jei tada būsi nepatenkinta savimi. Negali keisti išvaizdos dėl kito. Negali keisti žmonių, su kuriais bendrauji, dėl savo antrosios pusės. Negali atsisakyti tokio gyvenimo būdo, prie kurio esi pratusi. Negali keisti stiliaus, jei sau patinki, kokia esi ir kaip elgiesi. Kitas žmogus turi tą priimti. Taškas.
5) Negalima per daug mylėti ir rūpintis kitu, nes jis taps išlepintas. Va čia ir mano dalis klaidos – jei myliu tai myliu. Labai labai. Ir viskas aplinkui man tampa nebesvarbu ir nereikšminga. Norėčiau labai tapti tokia, kurios ramia sąžine išduoda, taikosi, skiriasi, slepia, meluoja BLOGUS dalykus, kuriuos daro. Kuriom neskaudu, kad kitas žmogus išeina ar ji jį palieka. Kurios ramia sąžine naudojasi proga ir galimybe nusikabint turtingą vyrą ar tiesiog apimtos sekundės instinkto eina, šoka, būna su kitu, kai jos vaikinas yra…kažkur. Nežinau ką atiduočiau, kad būčiau tokia. Nebūtų problemų su jausmais ir jaunystės neaukočiau ale santykių statymui ar tikėjimui, kad sutikau tą vienintelę meilę. Naivu. Durnė.

Klaida Nr. 3

Nemaloni tema, bet irgi turėtu būti labai apmąstyta. tarkim miršta žmogus, jį nuveža į šarvojimo namus, laiko kelias dienas ir tada trunka tas visas laidojimo procesas. Į tas kelias dienas įeina ir užsakytos mišios ir t.t. KAM TO REIKIA? Ne kartą visą tą teko išgyventi ir vis tiek neįžvelgiau nei vieno teigiamo dalyko tokiame ilgame laidojimo procese. Tarkim, žmonės ateina aplankyti numirėlį į šarvojimo namus. Jie ateina, pabūna, pabliauna ir išeina, bet artimieji tai būna visas tas jobanas kelias dienas tam kambarėly, ir žiūri į mirusį žmogų. jei tai yra mylimas žmogus, tai visas kelias dienas, jo artimiesiems plyšta širdys ir jie tiesiog skaudina save būnant šalia jo. Čia yra ilgas ir skaudus procesas, per kurį išsinaudoja dar daugiau nervų ląstelių ir išbėga upeliai ašarų. Nematau aš prasmės tiek laikyti mirusį žmogų ir skaudinti kitų.
Aišku, čia tik pamąstymas, kuris vis tiek neturės jokios reikšmės ir (ypač) vyresnio amžiaus žmonės labai mane išpeiktų, nes čia gi tradicija! Skaudinkim save ilgiau! Kodėl? Nes taip visi daro!
Žodžiu…

Klaida Nr. 4 

Čia labiau tiktų tėvam, kurie verčia savo vaikus kažkur stoti iš kart baiguws mokyklą (jei tie vaikai dar tiksliai nežino ko nori, aišku). Panašiai ir man. BŪTINAI turėjau kažkur stoti. Įstojau į lietuvių filologiją, nes tuo metu ji atrodė priimtiniausia specialybė (šiaip norėjau stoti į kūrybines industrijas, bet bakalauro studijų Kaune pernai nebuvo). Dabar lietuvių filologija man atrodo visiška šikna, ir, negana to, mano universitete nuo šių metų atsirado kūrybinės industrijos! Tiesiog juokinga likimo ironija. aišku aš galiu perstoti, bet vėl eiti į pirmą kursą..? Aš dar tai apmąstysiu. Bet va, jei nebūčiau pernai stojusi, būčiau metus kad ir padirbus, gal nusprendus ko tikrai noriu ir šiemet įstočiau, bet kur tau… ,,Laisvi metai gi gadina žmones, vėliau jie iš vis nesimoko.”

Klaida Nr. 5

Niekada, NIEKADA nepirkite brangaus pirkinio gerai neapmąstę ar jo jums tikrai reikia. Tokio pirkinio kaip: namas, butas, mašina, gyvūnas, sporto klubo abonimentas ir t.t. Aišku kai kurie dalykai neatrodo labai jau svarbūs, tačiau kai nusiperki kažką, kas gyva ir vėliau tau jo nebereikia/ atsibosta/ pamiršti, tai truputį būna blogai… Taip ir atsiranda į gatvę ar upę išmesti šuniukai ar kačiukai.

Klaida Nr. 6

Atvirumas. Aš, aišku, vėl kalbu apie save. Paskutiniu metu buvo keli tokie įvykiai, kai pamačiau, kad žmonės, kuriais pasitikėjau ir kuriuos laikiau draugais yra ne kas kita, kaip nelaimingi, vieniši žmonės, kurie neturi nieko daugiau, o tik storą pingvino pilvą ir pinigus (arba net tų neturi). Jie kalba daug, daug žada, priverčia pasitikėti, kai pasakoja apie save, bet kai pasakai kažką iš savo gyvenimo, tai būna pasakyta visiems ir blogiausiu tampi tu, nesvarbu, kad tas nelaimėlis yra prišnekėjęs ir apie kitus, bet kas gi tavimi patikės?
Džyzs, aš pradedu tikrai nemėgsti žmonių. Ir pradedu, po truputį, sakyti ką galvoju tiesiai į akis (arba per Facebook’ą, jei galimybės susitikti nėra), nes tokie žmonės neverti nieko, išskyrus gero spyrio į galvą. Turbūt tas toks negatyvas, pyktis ir šmeižimas juos priverčia geriau jaustis, nežinau. Ką žinau, tai, kad su tokiais būdais, jie nėra laimingi. Nu ir ačiū dievuj, džiaugiuosi tuo.

Klaida Nr. 7

Turėjimas daug daug draugų (,,OMG koks aš fainas ir populiarus”). Nereikia daug draugų, jų nebūna, kai tau jų reikia. Nereikia tikėtis, kad kai tau atsitiks bėda ir paskambinęs kelis mėnesius pažįstamam žmogui, jis tau padės. Visi nori daug pažįstamų, daug ryšių, tai yra normalu, bet visada reikia prisiminti ir vertinti tuos, kurie su tavimi yra jau seniai ir yra užsitarnavę geriamo žmogaus vardą.

Kol kas į galvą šovė tik tiek klaidų. Aišku čia tik 7 iš, turbūt, milijono, bet vis tiek daug įtakos darančios. Ir nepaisant tų visų klaidų, turiu bent vieną patarimą :  būnant jaunam, nereikia per daug gilintis ką pasakė ar padarė kiti, nereikia stipriai mylėti, nereikia prisirišti, nereikia atiduoti viso savęs. Gyvenime bus visko,: kitas mylimas žmogus, kita aplinka, nauji įpročiai, kiti nauji dalykai. Reikia bandyti viską, nes esi jaunas, fainas ir gražus😀

dancingcolors-951455

One thought on “Klaidos, kurių nereikėtų daryti arba reikia keisti savo įpročius.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s