Valentino dienos problemos.


large

Neseniai pamačiau kažkieno statusą veidasnukėje apie Valentino dieną, kuris buvo maždaug toks ,,Valentino diena artėja, o aš viena :((((((((“ ir tik tada pati pagalvojau, kad ta diena artėja, nors dar pakankamai toli. Iš esmės, aš niekada nesureikšminau jos. Tik kelias Valentino dienas švenčiau ne viena, o visos kitos man būdavo tiesiog gražios, smagios dienos, kada visur būna pilna raudonų širdučių lipdukų ir poros reiškia meilę vienas kitam (lyg to neturėtų būti visada…). Šiais metais aš viena, bet vietoj to, kad depresuočiau, kaip kai kurie, aš tiesiog sveikinsiu žmones, kuriuos myliu. Galų gale, juk tai – meilės diena, o ta meilė nebūtinai turi būti rodoma vaikinui/merginai, dar yra tėvai, geriausi draugai, naminiai gyvūnai ir t.t….

BET, visgi sugalvojau list’ą dalykų, kuriuos būtų galima nuveikti per tą ŽIAURIAI svarbią šventę:
1. Eiti į filmą su draugėm ar draugais ir ignoruoti viską kas yra aplinkui (čia tinka tiems, kurie visig per šventę linkę jausti depesūchą).
2. Susirasti vieną draugą ir su juo praleisti vakarą.
387836_2448300093605_598920548_nTaip, šitą draugą arba bet kokį kitą, kuris turi panašią figūrą. Mes su drauge jį pernai rinkomės per moterų dieną. Patikėkit, liūdną nebuvo.

3. Galų gale, bus PENKTADIENIS, vis tiek reikia eit ir baliavot. Aišku klubai 100% irgi bus pasipuošę širdelėm ir dovanos dovanas porom, be kam tai rūpi, jūs būsite prieš tai praleidę vakarą su tuo draugų iš antro punkto.

4. Galima savo slaptai simpatijai (nu arba neslaptai, o tai kuriai nedrįstat prisipažint savo jausmų) parašyti ir pakviesti išeiti į miestą apsimetant, kad pamiršot, jog yra Valentino diena. Na arba prisipažinti vakaro eigoje, kad kvietėte jį su kažkokia intensija.

5. Variantas per Valentino dieną – parodyti meilę sau. Važiuoti į Druskininkus, Birštoną ar dar belekur ir pasidžiaugti SPA teikiamais malonumais. Kas žino, ką galima sutikti kokiam baseine. O jei pasitaiko koks simpatiškas asmuo (merginai) galima apsimest, kad skęsti, o jei nepaeis, nu tai bent laiku sustot ir išnert 😀

6. Vienas iš desperatiškesnių variantų yra rašyti į ,,Noriu, bet neturiu su kuo“ (beje jau ten irgi užmačiau kažkokių klausimų apie šią šventę).

Kaip jau sakiau, aš pati pasveikinsiu mylimus žmones, bet savaime aišku, visą dieną to nedarysiu, nedaug yra tų, kuriuos myliu, taigi, kad nesėdėt namie ir nesiparint dėl saldžių porelių, kurios savo meilę tą dieną itin demonstruos ir mes į Facebook’ą fotkes nuo pat ryto kaip juos nustebino su puokšte gėlių ar atviruku, ar meškiuku ir kitokiu stuff, po rytinio kroso tam jobanam Impulse, labai tikėtina, kad eisiu apsipirkt (nemėgstama veikla tokią saldžią dieną – tobula) ir pirksiu tik tą, kam man malonu leist pinigus – rankinukus, batus, gal auskarų porą porų (jei prieš tai rasiu kur sukišt visus, kiek turiu jų niekada nebus pe daug), knygas, daug medaus .

Turbūt būsiu viena iš pirmųjų, kurie parašė įrašą apie Valentino dieną, nes visgi anksti dar, bet kadangi daugiau nerašysiu apie šitą dieną, tai palinkėsiu nesiparint, jei esate vieni (neturi vaikino/merginos), nes juk tikrai yra dar žmonių, kuriuos mylit. Labiau parintis reikėtų jei esat vieni per Kūčia, Kalėdas…

Na, bet jei visgi antrą pusę turite, tai labai tikiuosi, kad per valentino dieną nesielgsite kitaip, nei elgiatės per visas kitas dienas, nes meilė ir dėmesys turi būti rodomi kiekvieną dieną mylimam žmogui, o ne tik tą vienitnelę, per Valentino dieną.

Reklama

4 thoughts on “Valentino dienos problemos.

  1. Kažkaip Tavo mintys šokinėja viena nuo kitos 🙂 atrodo vieną eilutę sakei, jog gerai ir vienai, o kitą eilutę lyg ir norėtum kažko… Yra daug likimo draugų, su kuriais galėtum ir nueit apsishopint ir nueiti į kiną vakare ar pasėdėti restorane 😉

    1. Aš tikrai nesiskundžiau, kad galiu būti viena, man čia nėra jokio skausmo ir TIKRAI nereikia patarimų su kuo kur nueiti 🙂 Gerai, kai yra kažkoks žmogus šalia, bet jei jo nėra man irgi nesudaro nepatogumų

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s