New list


Vis dar neturiu ką čia parašyti… Atrodo, kad atėjo įkvėpimas kažką pasamprotaut arba pasiskųst, bet vos atidarius įrašo langą, visos mintys išgaruoja. arba parašau, išsaugau kaip juodraštį, nes trūksta minčių baigt ir tada galiausiai ištrinu, nes pamirštu ką norėjau pasakyti. Galėčiau aišku ir vėl pasigirti kaip man viskas sekasi, bet turbūt jau greit su tuo užknisiu. Šiaip visai pagalvojau apie sąrašą planų, kuriuos reiktų sugalvoti ir padaryti… Žinau, kad prieš paskutiniame įraše rašiau apie savo norus, bet daugelį jų jau net išpildžiau. Untitled   Kai kurie norai yra vasarai (pvz. Palanga)  nu tai jau kaip ir galiu galvoti kažką naujo. Tataigi:

1. Dažniau sakyti ,,Taip”. Ir ne, aš nežiūrėjau Džimo Kerio filmo paskutiniu metu.

2. (Šito noro neskaitom kaip labai būtino padaryti, tiesiog čia pasvajojimas. Nemanau, kad būtų jam laiko) Išvažiuoti kur nors vienai. Kaip zjbs būtų! Bent keliom dienom, omg kaip būtų zjbs… Kodėl? Nes:

  • Panaudosiu nuvalkiotą, bet teisingą frazę – kas atsitinka užsienyje, lieka užsienyje. Bet iš tikro taip ir būtų, galima būtų daryti bet ką ir niekas nesužinotų. Net keliaujant su geriausia drauge yra procentas, kad kažką padarius tai išlįs (pvz draugė prisigėrus išpasakos ar pan.), o čia jokia informacija tau grįžus nepamatytų dienos šviesos.
  • Galima būtų sutikti dauuuuuug, labai dauuuuuuug naujų ir įvairių žmonių. Ką gali žinoti, gal tokie santykiai nenutrūks po kelių tūsų ir po to bus pas ką grįžti ar kažką priimti pas save.
  • Galima eiti kur tik nori, nesirūpinant kitais, ar jiems patinka ir ar jie sutinka su tavo pasirinktu maršrutu (man čia gerai, nes mėgstu išvaikščiot mažas gatveles ir parduotuves ir man niekad neatsibosta, o jei dar randu kokių smulkmenų nusipirkti tai iš vis pasaka).
  • Galima labiau pažinti save.
  • Įgaunama daugiau pasitikėjimo savimi. Visgi keliaudamas tavo šiknos saugumas priklauso t9ok nuo tavęs, o tu juk nenori nukentėti.
  • Turi daugiau galimybių gauti nemokamų gėrimų ar maisto. Visgi ar kas nors vaišintų bare porelę? Ne. O vieną merginą ar net vaikiną? O taip.
  • Visada būtų galima džiaugtis nuotraukomis. Juk nevisada santykiai tarp žmonių būna amžini (turiu omeny ne tik poros santykius, bet ir draugų), o prisiminimai amžini. Ir jeigu nusifotografuosi su kitu žmogum prie kokios žymios ar šiaip gražios vietos ir netyčia nepasidarysi atskirai savo nuotraukos ir su tuo žmogus susipyksi tai bus truputį šikna…

3. Išmoksti atskirti žmones, kuriais galima pasitikėti, o kuriais ne.

4. Kai baigsis Impuls abonimentas, pradėti eiti į masažus.

Tuo mano įkvėpimas rašyti ir užsibaigė. Turbūt pradėjo veikti tas nykus oras ir lietus. Einu toliau ieškoti ispaniško filmo su anglišku vertimu.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s